REKRUTACJA

Jeżeli chciałbyś zostać członkiem Polish Rebel Squad zapoznaj się z Regulaminem, Polityką Prywatności i kliknij przycisk “Fill Aplication” na kanale Discord #rekrutacja.

Odpowiedz na kilka pytań zawartych w formularzu. Przedstaw się w kilku zdaniach, pochwal się czymś, jeśli uważasz, że warto.

Gdy Twoja kandydatura zostanie rozpatrzona zostaniesz o tym poinformowany w wiadomości prywatnej.

Od chwili akceptacji Twojej kandydatury przez jednego z Administratorów stajesz się pełnoprawnym członkiem Polish Rebel Squad.

Jeżeli z jakiś powodów zdarzy się, że będziesz nieobecny przez dłuższy czas poinformuj nas o tym na kanale #sprawy klanowe.

Śledź dyskusje prowadzone na zastrzeżonych kanałach (#sprawy klanowe, #zloty), jeśli będą tam tematy, w których będziesz chciał zabrać głos- zrób to. Pamiętaj, że Twoja aktywność jest dla nas bardzo ważna, pozwoli nam poznać Cię lepiej i przede wszystkim przekona nas, że chcesz się z nami integrować.

Po upływie minimum 6 miesięcy, członkowie “Rady Klanowej” w wewnętrznym głosowaniu zdecydują, czy Twoje członkostwo w klanie jest zasadne.

Pamiętaj, rażący brak zaangażowania oraz kilkumiesięczna nieobecność na klanowych kanałach komunikacji jest podstawą do skreślenia z listy członków.

Klan PRS jest bardzo zżytą społecznością. Niektórzy z nas pełnią w klanie określone funkcje. To dzięki ich zaangażowaniu, poświęceniu wolnego czasu i bezinteresownej pracy możemy funkcjonować, rozwijać się

i spędzać czas we własnym gronie. Być może i Ty któregoś dnia zostaniesz poproszony, by objąć jedną z ważnych funkcji w klanie.

Zapraszamy !!!

Polish Rebel Squad