Aktualności IV

Witam,
Na wstępnie w imieniu całego PRS chciałbym serdecznie podziękować wszystkim osobom, które w ostatnim czasie wspomagają nasz klan dobrowolnymi wpłatami na utrzymanie serwerów gier i inną bieżącą działalność.
Szczególne słowa podziękowania dla „anonimowych” dobroczyńców oraz ludzi z poza szeregów klanu (co jest potwierdzeniem, że idziemy w dobrą stronę, robimy dobrą robotę a nasi goście dobrze się bawią na naszych serwerach).

Kilka dni temu, dzięki zaangażowaniu kol. @jigsaw77 oraz @Commendanteudało nam się uzyskać licencję non-profit na serwer Team Speak 3 na 150 slotów. To dla nas wszystkich dobra wiadomość, tym bardziej, że serwer odwiedza coraz więcej osób, także z poza klanu.
Ponad to, na bieżąco testujemy serwery do kolejnych gier, które cieszą się mniejszą, lub większą popularnością w naszym klanie. Część z tych serwerów, jeśli decyzja będzie miała uzasadnienie-włączymy na stałe a inne zostaną wyłączone.

Na koniec smutna wiadomość:
Dziś, z powodów osobistych, swoje członkostwo w klanie zawiesił @janco1983 (który pełnił funkcję jednego z administratorów i zaprojektował naszą witrynę w jej bieżącym kształcie.
„Dziadziuś” Wszystkiego dobrego! Pamiętaj, że zawsze byłeś i jesteś u nas mile widziany! Zarówno na TS3 jak i klanowym forum.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *