Garść statystyk oraz krótkie podziękowania

Witam,

Dziś dzień szczególny, dokladnie miesiąc temu powstał klan. Oczywiście nie byłoby nas w tym miejscu, gdyby nie nasi członkowie oraz ciężka praca części z nich. Szczególne słowa uznania należą się kolegom:

janco1983 – (który zaprojektował i budował stronę www)
jigsaw77 – (który czuwa nad większością serwerów gry oraz dba o klanowe finanse)
Martin – (Newsman, dba, by wszsytko co istotne było odpowiednio wyeksponowane na stronie głównej)
LaLik – (który „zmodował” oraz czuwa i wciąż rozwija lubiany i grywalny serwer Insurgency nr 5 ) oraz jest głównym administratorem TS3

Oczywiście wszystkim niewymienionym należą się słowa podziękowania. Dzieki Wam: Serwery gier nie świecą pustkami, na TS3 zawsze jest z kim porozmawiać i łatwo można znaleźć towarzysza do wspólnej gry.

Przez ten miesiąc nasza strona zanotowała:
– ponad 8 tyś. unikalnych wizyt.
– Dokonano ponad 12 tysięcy operacji na stronie.
– zarejestrowało się 41 uzytkowników (oraz 3 boty 🙂
– nasi użytkownicy napisali 430 postów,

Przede wszystkim jednak udało Nam się wypracować regulalmin oraz zasady rekrutacji, które z dniem dzisiejszym zostały opublikowane w odpowiednich panelach na stronie i wchodzą w życie co także oznacza, że rekrutacja do klanu (po chwilowej przerwie) zostaje wznowiona.
W imieniu Lidera klanu oraz własnym- Serdeczne Dzięki wszystkim aktywnym czlonkom klanu za wasz wklad w rozwój klanu, poprzez dyskusje w ważnych tematach na forum wewnętrznym a także obecność na TS3 oraz serwerach gier.
Dziękuję także za wszystkie dobrowolne wplaty na utrzymanie serwerów gier oraz hostingu. (Lista wplacających i stan wydatków- dostępne dla członków klanu na forum wewnętrznym).
Oby nadchodzący rok był dla nas równie udany co ten ostatni miesiąc odchodzącego roku!
Dzięki…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *