HOLDOUT. Nowy tryb w KF2

Witam.
Po kilkumiesięcznej przerwie i pernamentnym braku informacji na temat nowości w grze – 13 lutego, deweloperzy wreszcie uraczyli nas nieco enigmatycznie brzmiącym artykułem na temat zbliżających się nowowości w KF2

„HOLDOUT” (bo tak został przez deweloperów nazwany nowy tryb gry)- ma się pojawić i być dostępny w „najbliższych tygodniach” (więc pewnie znając zycie- przyjdzie nam na niego nieco poczekać).
Z tego co udało mi się zrozumieć, tryb ten będzie polegał na przetrwaniu w podziemnym labiryncie korytarzy i pokoi (wchodząc do każdego z pokoi- będziemy zmuszeni stawić czoła nowym wyzwaniom). By wydostać się z pokou i wejść do kolejnego- trzeba będzie pokonać wszystkich Zedów…
Brzmi to wszystko dośc atrakcyjnie. Miejmy nadzieję, że owe HOLDOUT okaże się dużo bardziej interesujące i ciekawsze od kompletnie nieudanego „vs SURVIVAL”
Killing Floor 2 potrzebuje nowości. Gra jest bardzo droga a tak na prawdę po osiągnięciu maksymalnego levelu na wszystkich perkach- zaczyna nieco przynudzać.
Miejmy nadzieję, że zapowiedziany Patch doda chęci do gry tym z graczy, którzy już zdążyli się znudzić wszelakimi customowymi mapami i innymi modyfikacjami.
Poniżej zrzut ekranu z jeden z nowych lokacji (po kliknięciu w obrazek- zostanie on powiększony):

hosting

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *