Jak włączyć mody używane na serwerach Insurgency Sandsorm hostowane przez Polish Rebel Squad [aktualizacja]

Jak wiadomo Insurgency Sandstorm posiada rozbudowany system modyfikacji stworzonych przez samych graczy. NWI udostępniło moderom szereg narzędzi do modyfikacji wielu aspektów gry (map, mutatorów, scenariuszy itp) umożliwiając ich zastosowanie na własnych dedykowanych serwerach.

Niestety część graczy ma trudności z instalacją niezbędnych do gry paczek bez których nie da się zalogować do serwerów na których wgrane są modyfikacje min na serwery Polish Rebel Squad. W tym artykule postaramy się krok po kroku wyjaśnić wszystkie kwestie związane z włączeniem modyfikacji w grze.

Pierwszym krokiem jest zalogowanie się do platformy mod.io zgodnie z tym poradnikiem.

Teraz należy przy każdym uruchomieniu gry zaakceptować warunki platformy mod.io bezpośrednio w grze. Można to zrobić klikając w zakładkę modyfikacje w głównym menu gry:

lub zaznaczając okno z modami w Przeglądarce Serwerów Społeczności:

Dopiero po zaakceptowaniu warunków użytkowania platformy mod.io można wejść na serwery z zainstalowanymi modami.

Po akceptacji warunków możemy wyszukać interesujący nas serwer wpisując słowo kluczowe na górze po lewej stronie Przeglądarki Serwerów Społeczności ( w tym przypadku wpisanie prs wyszuka wszystkie dostępne serwery hostowane przez Polish Rebel Squad:

Informacje o zainstalowanych na wybranym serwerze modyfikacjach które po dołączeniu będą automatycznie pobrane na nasz komputer widnieją w samej Przeglądarce po kliknięciu na nazwę serwera:

To już wszystko. Teraz kilka zrzutów na których pokażemy jakich modyfikacji używamy na serwerach PRS:

Mody możecie sobie zainstalować ręcznie zanim wejdziecie na serwer:

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *