Ogłoszenie

Dzień Dobry.

Ci z Was, którzy regularnie odwiedzają stronę pewnie zdążyli się zorientować, że od dnia wczorajszego wprowadziliśmy pewne modyfikacje. Otóż, każdy użytkownik strony, przypisany do grupy [PRS] ma teraz możliwość pisania i publikowania artykułów, które będą mogli przeczytać i skomentować inni użytkownicy witryny.
Tematyka w zasadzie jest dowolna. Nie ograniczamy się tylko i wyłącznie do gier.

Może jest coś ciekawego, czym chciałbyś się podzielić z innymi? Może masz ciekawe hobby o którym chcesz opowadać? Obejrzałeś ciekawy film i chcesz napisać recenzję? A może masz pomysł na serię interesujących artykułów?
Zachęcam do aktywności! Wszystkie napisane artykuły, zanim zostaną opublikowane- będą musiały przejść obowiązkową „cenzurę” u jednego z administratorów strony (Ja, janco1983, jigsaw77) i po akceptacji zostaną umieszczone w odpowiedniej kategorii w dziale artykułów. Dla chętnych- istnieje możliwośc utworzenia imiennej kategorii.
Sam planuję serię artykułów (w większości nie związanych z grami) tak więc i Was serdecznie zachęcam do czynnego uczestnictwa w życiu klanu (nie tylko poprzez samą obecność na serwerach gier oraz TS).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *