Podsumowanie zlotu PRS 2022

Ogólnopolski zlot klanu Polish Rebel Squad odbył się w dniach 8-10 lipca w malowniczej miejscowości Piwniczna Zdrój. Gospodarz udostepnił nam zaplecze noclegowe i gastronomieczne a także salę grilową na najwyższym poziomie.

Nasi bracia zaczęli się pojawiać późnym popołudniem. Ostatni uczestnicy chcący wziąc udział we wszystkich zaplanowanych sobotnich atrakcjach pojawili się rano 9 lipca.

Piątkowy wieczorny grill był okazją do przywitania nowych klanowiczów którzy jeszcze nie byli na zlocie PRS. Veterani za to kontynuowali dyskusje którymi klan żyje ostatnimi czasy.

Sobotę charakteryzował napięty grafik. Kilka godzin spływu pontonowego wielu z nas dał się we znaki. Rzeka była płytka, kamienie tuż pod powierzchnią, sternicy mieli pełne ręce roboty by załogi dotarły do celu.

Po niespełna półgodzinnej przerwie wyruszyliśmy na paintball. 2 godziny zmagań w terenie na otwartym słońcu.

Sobotni wieczór to kontynuacja piątkowego grill-a. Wieczór w którym Rada klanowa zadecydowała o zwycięzcach konkursu „Dla aktywnych”. Były krótkie przemowy które zostaną wszystkim w pamięci.

Niedziela była dniem pożegnań, uścisków i pozdrowień. Właśnie wtedy zdaliśmy sobie sprawę jak ten weekend nam szybko minął. Czas jest nieubłagany dla nas wszystkich. Dostrzegliśmy to widząc siebie samych po rocznej przerwie.

Zlot zakończyliśmy pamiątkowym zdjęciem i obietnicą jego powtórzenia w przyszłym roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *