Premiera gry World War 3 tuż za rogiem?

Po niezbyt udanej premierze gry WW3 w 2018 roku (delikatnie mówiąc) niewiele było słychać odnośnie tej produkcji. Sam nie ukrywam, że mimo tych kilkudziesięciu godzin z tym tytułem odnosiłem wrażenie, że developerzy potrzebują jeszcze minimum kilkunastu miesięcy, by dopieścić swoje dzieło. Serwery z dnia na dzień się wyludniały, a twórcy zablokowali możliwość kupienia ich produkcji na platformie Steam. Jednak ostatnie dni pokazują nam, że do nowej premiery gry World War 3 jest naprawdę blisko. Nasze pierwsze podejrzenia odnośnie powrotu na scenę „strzelanek” owego tytułu zaczęły się tuż po pojawieniu się filmów o  grze studia Farm51 na platformie YouTube, by po ledwie kilku dniach zauważyć również zmianę tła na oficjalnym profilu WW3 na Facebooku(zdjęcie poniżej).

      Zapewne wielu z was powie, że to nic nadzwyczajnego, jednak tutaj pragnę poinformować, że oficjalny profil FB gry World War 3 był „martwy” od prawie roku, a materiały wideo dotyczące WW3 raczej się nie pojawiały, a z całą pewnością nie w takim zagęszczeniu jak to ma miejsce w ostatnim tygodniu. No dobra, ale czy są jeszcze jakieś dodatkowe informacje przemawiające za wysuniętą na początku tezą? Otóż jest jedna, która naszym zdaniem podkreśla grubą linią wcześniej wysunięte przypuszczenie. Jest to szyfr, który ukazał się na profilu gry WW3 na platformie Twitter(na dole postu bezpośredni link).

Owy post zawierał kod, który po rozszyfrowaniu dał poniższy wynik:

Przed Po
Pupaphspgpun jvttbupjhapvu johuulsz
Tlzzhnlz kyvw pujvtpun…
Rllw Jhst huk Zahf Abulk
Initializing communication channels
Messages drop incoming…
Keep Calm and Stay Tuned

Zasada tego szyfru jest bardzo prosta i polega na przesunięciu znaku oddaloną od niej o stałą liczbę pozycje w alfabecie. Szyfr ten można złamać korzystając z strony: https://rot13.com (ROT19 jest tym właściwym). A jego treść prosi nas jeszcze o chwilę cierpliwości.

O ile dwa pierwsze dowody mogą być przypadkowe tak ten, który pojawił się na Twitterze potwierdził fakt bliskiego spotkania na polach walki w grze WW3.

      Z nieoficjalnych informacji mogę powiedzieć, że zamknięta beta, która ma się pojawić już za około 20 dni ma być dostępna tylko dla posiadaczy gry World War 3 od studia Farm51. A jej dokładny czas rozpoczęcia widoczny jest na zdjęciu z kodem w dolnym rogu (Powyższe zdjęcie).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *