Znamy datę wydania Insurgency Sandstorm

NWI po miesiącach milczenia poinformowało że Insurgency Sandstorm oficjalnie wystartuje na Windows PC we wrześniu 2018 roku na Steamie za 29,99 $.

Polska cena gry nie jest jeszcze znana ale możemy z całą pewnością zakładać że nie powinna przekroczyć 120 zł.  Po złożeniu zamówienia przed premierą gracz otrzyma 10% zniżki, a dla osób, które już posiadają Insurgency , zostanie przyznane dodatkowe 10% zniżki lojalnościowej, co daje łącznie 20% rabatu.

New World umożliwi dokonanie zamówień przedpremierowych już niedługo. Co da nam zakup już teraz ? Oprócz oferowanego rabatu gracz otrzyma dostęp do wersji beta przed ostatecznym wrześniowym wydaniem. Wersja beta gry będzie pełna, ale najprawdopodobniej nadal będą występować błędy i bugi. NWI oczekuje, że społeczność pomoże w zgłaszaniu i rozwiązywaniu tych pozostałych do rozwiązania problemów, a także w otrzymaniu pomocnych opinii, zanim gra zostanie wydana. Szczegółowe informacje o tym, kiedy rozpocznie się beta, będą dostępne w późniejszym terminie.

Kolejną ważną informacją jest przesunięcie wydania Insurgency Sandstorm na PlayStation 4 i Xbox na pierwszą połowę przyszłego roku. Devi potrzebują więcej czasu na dopracowanie wersji konsolowych.

Wracając do wersji na PC gra ukaże się na początku tylko w wersji na Windows. We wrześniu udostępnione graczom będą następujące tryby gry: Push, Firefight i Capture the Base for Versus, a także Checkpoint dla kooperacji z botami. Operation i Outpost o których informowaliśmy ostatnio nie zostaną dołączone w dniu wydania, zostaną one uwzględnione w terminie późniejszym. Outpost jest trybem znanym z poprzedniego Insurgency, Operation będzie czymś bardziej eksperymentalnym.

Podobnie jak w przypadku Insurgency , NWI planuje wspierać Insurgency: Sandstorm z darmowymi aktualizacjami zawartości po premierze. Devi będą stale rozszerzać grę o nowe bronie, ulepszenia, mapy i inne treści. Producenci nie zapomnieli o wsparciu dla moderów którzy dostaną wsparcie w postaci odpowiednich narzędzi potrzebnych do tworzenia nowych treści wykraczających poza to, co oferuje oficjalne wydanie. Obejmie to integrację z Warsztatem Steam, niestandardowe narzędzia do tworzenia map oraz regulacje reguł gry (podobne do systemu teatralnego w Insurgency).

Od ostatniej aktualizacji w styczniu Insurgency Sandstorm otrzymało  mnóstwo nowości. Wydanie będzie zawierać około 40 rodzajów uzbrojenia i około 40 ulepszeń dostępnych dla broni. Podczas gdy niektóre z nich będą znane fanom starego Insurgency w dużej części dostępne będą nowe wcześniej nieznane pukawki. Wsparcie ogniowe w stosunku do wersji widzianej w ostatnich testach alpha zostało dodatkowo ulepszone i obejmuje gamę nalotów (BRRRT), artylerii burzącej i chemicznej oraz dronów i helikopterów, które będziemy starali się uziemić rakietami, minigunami i działkami automatycznymi.

NWI kończy też pracę nad systemem personalizacji postaci, który będzie zawierał setki różnych przedmiotów i ulepszeń oraz kilka opcji głosowych. Sandstorm będzie posiadał ponad 6500 linii kodu unikalnego dialogu postaci, w tym lokalnych arabskich bojowników (zarówno dla drużyn security jak i sił powstańczych), amerykańskich żołnierzy operacji specjalnych, koordynatorów wsparcia ogniowego, jak i pilotów wsparcia lotniczego. W chwili wydania NWI nie planuje włączenia obsługi Steam Marketplace, handlu przedmiotami ani systemu skrzyń –  łupów. Wszystkie te elementy, oprócz braku wpływu na rozgrywkę, będą całkowicie opcjonalnym drugorzędnym aspektem gry. Zostaną one odblokowane automatycznie dla gracza wraz z jego postępami w grze oraz za pomocą systemu walutowego w grze z opcją bezpośredniego zakupu dla większości przedmiotów.

Na zakończenie NWI udostępniło kilka nowych zrzutów ekranu z gry.

 

źródło: Insurgency Sandstorm Polska  http://insurgency-sandstorm.pl/new-world-oglasza-termin-wydania-insurgency-sandstorm/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *