Projekt “S&D”

W najbliższym czasie rusza Projekt Search and Destroy „S&D”

Projekt ma na celu otwarcie oficjalnej grupy ASG, „Polish Rebel Squad ASG Team”, stworzeniu Multiscenariusza do gier Airsoftowych, oraz zorganizowaniu turnieju Znajdz i zniszcz w rozgrywkach ASG/CQB.

Grupa ASG będzie oficjalnie działać na facebooku a jej baza będzie na klanowym komunikatorze Discord w postaci nowej Sekcji

Grupa ASG facebook:
https://www.facebook.com/groups/704626771105615

Dodatkowo powstał także funpage Facebook Polish Rebel Squad Workshop gdzie będą wzmianki o różnych projektach typu Multiscenariusz, projekty replik elektrycznych, HPA budowanych przez naszego członka [PRS] bene010 i nie tylko, jeżeli znajdą się inne osoby które także potrafią serwisować repliki bądź też będą posiadać inne wyróżniające się zdolności związane z tematyką strony.

Strona Workshop:
https://www.facebook.com/PRS.Workshop/

Polish Rebel Squad w współpracy z Battlezone Arena Gliwice zorganizuje turniej ASG dla 16 drużyn 5-osobych z możliwością zapisu rezerwowych graczy, jednak szczegółowe informacje zostaną opublikowane gdy organizatorzy dopną wszystko na ostatni guzik.

Multiscenariusz do rozgrywek ASG.

Nasi członkowie Bene010 oraz Matrix rozpoczęli ciekawy projekt związany z budową urządzeń eletronicznych dzięki którym scenariusze ASG mogą być bardziej rozbudowane o różne dodatkowe funkcje.
Jednym z scenariuszy który ma być jako pierwszy dopracowany, z różnymi funkcjami takimi jak dźwięk startu rundy, końca rundy i innych dźwieków wytycznych związanych z tym co się będzie w scenariuszu działo, efekty oświetlenia np koguty o różnych kolorach wyświetlany w zalezności od tego co wokół się stało.
Scenariuszem tym będzie „znajdź i zniszcz” bazowany na tym który ogrywamy w Call of Duty, z możliwością modyfikacji czasów, trwanie rundy, czas dzialania bomby po zaplantowaniu itd.
Nazwano urządzenie multiscenariuszem dlatego że, zbudowane urządzenia będą mogły zostać wykorzystane w innych scenariuszach np. w trybie dominacji jako punkt do przejęcia, spawn.
Jeżeli urządzenia zostanie zaadaptowane i przyjęte w rozgrywkach Airsoftowych będzie rozbudowywane o różne inne scenariusze/tryby.
Wyobraźcie sobie tryb Firefight z Insurgency Sandstorma jako scenariusz Airsoftowy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *