Tom Clancy’s XDefiant – nowy FPS F2P od Ubisoftu zapowiedziany

Ubisoft potwierdza wydanie nowego darmowego FPS-a o skromnej nazwie XDefiant który trafi na PC oraz konsole (PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series). Po raz pierwszy ogłoszona 19 lipca gra to wieloosobowa strzelanka 6 na 6, w której gracze będą używać spersonalizowanej broni, unikalnych umiejętności i cech, aby odnieść zacięte zwycięstwo.

Tom Clancy’s XDefiant to bezpłatna, toczona w szybkim tempie strzelanka w trybie areny, która łączy w sobie intensywną rozgrywkę, spersonalizowane wyposażenie oraz wyspecjalizowane frakcje w postaci drużyn strzelców – nazywanych Buntownikami – które biorą udział w bitwie o dominację. W grze dostępne będą cztery frakcje Cleaners, Echelon Wolves, Outcasts. Każda z frakcji będzie miała dostęp do innego sprzętu i umiejętności.

Choć może wydawać się to całkowicie bezwzględne, producent wykonawczy Mark Rubin ma nadzieję, że gra będzie fajna „niezależnie od tego, czy grasz swobodnie, czy starasz się rywalizować”.  Chociaż nie ma oficjalnej daty premiery, firma Ubisoft ogłosiła, że ​​pierwsze zamknięte testy Tom Clancy’s XDefiant rozpoczną się 5 sierpnia i będą dostępne tylko dla graczy na PC z USA i Kanady.

 

 

źródło: Ubisoft

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *